2023 sineklik modelleri fiyatları 2023

Önemli uyarı : Burada yer alan fiyatlar yazının yazıldığı andaki maliyetlere göre hesaplandığı için lütfen net fiyat için whatsapp ile iletişime geçiniz. Daha net ve hızlı fiyat için otomatik yönlenme linki ve istenilen bilgiler. https://wa.me/905432397857

  1. İLÇE VE MAHALLENİZ
  2. PENCERENİN SOKAKTA GÖRÜNEN ÇERÇEVE RENGİ
  3. İSTEDİĞİNİZ ADET SAYISI VARSA PENCERE KAPI RESİMLERİ VE ÖLÇÜ
  4. KEDİ VAR MI / YOK MU

( Beylikdüzü, bahçeşehir, avcılar, bağcılar, esenyurt gibi bölgelere montaj hizmetimiz yok. Anadolu yakası ve beşiktaş şişli fatih kağıthane ve yaklaşık bölgelere anlaşmalı montaj hizmetimiz var )

Modellere göre ortalama fiyatlar ve modeller şu şekildedir.

Klasik dışa açılan menteşeli sinelik

Bu model sineklik fiyatları açısından en ucuz olanı ancak evinizde evcil hayvan yoksa en kullanışlı ve en ucuz sineklik diyebiliriz. Neden en kullanışlı? Temizlenmesi kolay hemen yerinden çıkartabilirsiniz ve banyoda yıkayıp yerine geri takabilirsiniz. Diğer sineklik modellerinde tamirat gerektiğinde yüksek maliyetler çıkar iken bu model de sadece tülü 20-30 tl ye yenilenebilir. Kısaca bu ürün ömürlük bir ürün diye biliriz. Ürün videosunu buraya koyuyoruz. Dose Sinekliğin 2023 sineklik fiyatları yazısında en ucuz model bu ve fiyatı 200 tl’dir.

<

Akordiyon pileli sineklik modeli fiyatı 2023

Bu modelin kullanım olarak genel olarak kapılar veya panjur olan pencere / kapı tarzı sinekliğin dışarı açılamadığı durumlardır. Mesela kapınızın veya pencerenizin dışında aşağı yukarı inen panjur var. Yada panjur değil, demir gibi bir engel var. Bu gibi durumlarda tercih edeceğiniz model evinizde kedi yok ise akordiyon pileli sineklik olabilir. Bu ürünün kalite olarak farkları var. Piyasada 2023 yılında fiyatını 500-600 tl ye kapı için yapanlar genelde ipi köşeden çıkan tek kanal sistemde yapıyorlar. Bu ürünün ipi yandan dışarı çıkması demek daha sonra oluşacak herhangi bir sertleşmede ip ile yapılacak olan ayarın sineklik komple sökülmeden yapılamaması demektir. Bu nedenle ipi kanalda olan model tercih ediniz. İpi kanalda olunca ayar yapılabilirmektedir. Ve çift kanal olduğu için rahatça hareket eder. Bu modelin şuan güncel fiyatı daha sonra değişmez ise 650-700 tl dir. akordiyon Kapı boyutlu olan model için bu fiyat. Pencere için isterseniz 400 tl gibi bir rakam olmaktadır. Ürünün videosu şu şekildedir.

içe açılır içeri açılır menteşeli sineklik fiyatı

Bu model sineklik yerine göre en kullanışlı sinekliktir. Evde kedi var ise mecburi bir sistemdir. Çünkü akordiyon sinekliği kedi olan bir evde kullanamazsınız. Ancak bu sinekliğin yani içeri açılan modeli hem kedili evler için hemde kedi olmayan evler için fransız kapı ve pencerelerde öneriyoruz. Evde kedi yok ise girip çıkılan kapılara akordiyon daha uygun bir hal almaktadır. Ancak evde kedi var ise çıkmaması için bu modele çelik tel veya pet kedi tülü takarak kullanabilirsiniz. Fiyat olarak çok çeşit olduğu için ortalama hızlıca yazacağım ancak bunu farklı başlıklar halinde de açacağım alt kısımlarda kedisiz ev ve kedili evler için sineklik şeklinde hem çelik tel hem de pet kedi tülü nedir ne değildir olarak bulabileceksiniz.

Kedili evler için içe açılan sineklik Dose kedi Tüllü

Dose kedi tülü firmamızın kedili evlerde kedinin aniden yırtıp kaçmaması için ürettiği, çelik tele göre daha ucuz bir sineklik modelidir. Bu sineklik modelini yaptığımızda kediniz sinekliğie tırmanırsa yırtılır mı korkusu kalmıyor. Çünkü normal sinekliğe göre %90 daha kalın bir tül ve bu sayede kedim sinekliği yırtıp düşer korkusu kalmıyor. Aşağıdaki video da kedi tülü nedir ve kedi tülü yapılan iki video göreceksiniz. Dose kedi tüllü sineklik fiyatı 550 tl gibi bir rakamdır. Kapılar için kedi tüllü sineklik 950 tl civarıdır.

Çelik telli kedi sinekliği fiyatları

Dose Sinekliğin efsanevi ürün. Kediler hiç bir şekilde yırtmasına imkan yok. 10 Kedi de olsa 20 kedi de olsa imkansız. Bazen soruyorlar. Ya yırtarsa? öyle bir imkan yok söz konusu dahil değil. Bu bir iddaa değil. Bir bir gerçek. Cam açık bir şekilde Kedinizi evde bırakıp tatile gidin. Hiç bir şekilde açma veya yırtma ihtimali yok. Bu ürünün dezanvatajı metal çelik olması nedeni ile dışarıdan gelen pisliklerin 20-30 günde bir ya silmek ya yıkamak gerekiyor olmasıdır. Temizlenmez ise ufaktan sarı pas lekeleri yapacaktır. Bu modeli tercih ediyor iseniz sadece bunu bilin ve ben temizlerim yıkarım diyebilirsiniz. Temizlik videosunu alt kısma koyuyorum. ÇELİK KEDİ SİNEKLİĞİ FİYATI PENCERE 650 TL KAPI 1200 TL

BURADA YER ALAN FİYATLAR TEMSİLİ YAKLAŞIK FİYATTIR. MONTAJ İLÇESİ , ÇERÇEVE RENGİ , İSTEDİĞİNİZ MODEL VE ADETİ BELİRTEREK NET FİYATI WHATSAPP TAN ALABİLİRSİNİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.