Sineklik modelleri fiyatları

Öncelikle size bilgilendirmek istediğimiz konular mevcut.

Net fiyat için aşağıdaki bilgileri okuyup whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. 0543 239 78 57 tıkla otomatik rehbere eklemeden whatsapp yönlen 0543 239 78 57

Bizim her bölgeye hizmetimiz bulunmuyor. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğinizde ilk olarak ilçenizi ve mahallenizi belirtmeniz gerekir.
istanbul anadolu yakasındayız. Mesela mesafe çok uzak Hizmet dışı bölgeler avcılar, bağcılar, bayrampaşa, eyüp, Gebze gibi bölgelere hizmetimiz yok daha çok 2. köprüye yakın yerlere toplu şekilde çok sipariş aldığımız için olabiliyor. Şişli, beşiktaş kağıthane ve benzeri.

Fiyat için bize pencerenin sokaktan görünen rengini ( beyaz, açık kahve, koyu kahve , antrasit ) veya özel renk ise rengi çekip atmanız gerekir.

Fiyat alırken bize resmini atmanız halinde size yaklaşık fiyat verebiliriz. Sonrasında bölgeye bağlı ölçü için video atıyoruz .  En alt kısımda ölçü videosunu koyuyorum.

Bize sineklik modelini belirtmeniz gerekir. Normal dışa açılan menteşeli, akordiyon pileli sineklik veya evde kedi var demeniz yeterli.

Kaporasız iş yapmıyoruz. Niye? Size güvenmediğimizden değil. Ancak Sineklik ölçüye göre kesilip size özel yapılacağı için ve sipariş verdikten sonra karşısına reklam çıkıp ” daha ucuzunu buldum” veya ”komşusu aaa o öyle olmaz daha iyisi var ” gibi türlü sebeplerle kafası karışanlar olup vazgeçme niyeti varsa ve sineklik kesime girmiş ise bizi mağdur etmesin diye kesinlikle kapora alıyoruz bu konu nettir.

Akşam saatleri montaj için gelmiyoruz. Fiyatta anlaşınca gün konusunu baştan belirtiyoruz hangi gün ve hangi saat aralığı geleceğimizi ve o şekilde imalat listesine ekliyoruz. Bir çok müşteriye uğrandığı için yaz ayında kişiye özel saat belirleyemiyoruz. Bölge bölge sıra sıra programa göre hareket ediliyor.

Kedili evler için farklı kedisiz evler için farklı modeller yapılmaktadır.

ALTTAKİ LİNKTE kedi sinekliği için modeller ve fiyatları mevcut kedisinekligi.net/fiyat-listesi adresine yönleneceksiniz tıklayınca

Kedi sinekliği modelleri ve fiyatları

Alttaki linkte ölçü alma ile alakalı video ve bilgiler mevcut

Evde kedi yok ise buradan yaklaşık fiyatları vereceğim.

Unutmayın ilçe mahalle, renk ve ölçü belirtince net fiyat verilir burada yer alan yaklaşık rakamdır. Ve güncel fiyatları her zaman sorunuz.

 • Menteşeli dışarı açılan klasik sineklik pencere boyutlu
  Beyaz çerçeveli 175 tl renkli 200 tl
 • Menteşeli dışarı açılan klasik sineklik kapı boyutlu
  beyaz çerçeveli 300 tl renkli 350 tl
 • Akordiyon Pileli pencere sinekliği
  beyaz 350 tl renkli 400 tl Pencere de yana doğru kesinlikle aşağı hareketli akordiyon önermiyoruz ucuz ama dandik olur.
 • Akordiyon pileli kapı sinekliği
  Beyaz 550 tl Renkli 650 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress spam blocked by CleanTalk.